Birbirinden Farklı 5 Nintendo Switch Oyunu

 Birbirinden Farklı 5 Nintendo Switch Oyunu 

Nintendo Switch Oyunu Sizler için derledik. 
A Short Hike

A Short Hike, 2020’de popüler olmuş bir Switch oyunuydu. Bu oyunda, Claire adında bir dağa tırmanmaya çalışan genç bir kuş-hanımefendi olarak oynuyorsunuz. Oyun, kısa oyun süresine rağmen Claire’in daha yükseğe uçmasına yardımcı olmak için “altın tüyler” bulmaya dayanan oldukça tatmin edici bir ilerleme sistemine sahip. Eklektik bir karakter kadrosuyla tanışacaksınız ve talihsiz dağcılardan üniversitede yollarını finanse etmeye çalışan kuş avcıları ile mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Özellikle oyunun finali ve ara sahneli oyunu oynamaya değer kılıyor.

Oynanış süresi: 2 ila 4 saat

 Florence

Florence’ı iOS platformu üzerinden de oynanılabilir, ancak Switch, genç bir muhasebeci ile saksafon müzisyeni arasındaki romantizmin başlangıcını, ilişkisini ve ilişkilerinin sonunu hikaye edinmiş kısa etkileşimli bir romantizm oyununu oynamak için doğru yer. Mekaniği basit olsa da (sonuçta bir iPhone’da da oynayabilirsiniz), oyunun hikayesi duygusal olarak ağırlık hissettirmeyi başarıyor. Bir ilişkiyi oluşturan küçük anların hakkını gerçekten veren muhteşem animasyonlara sahip bir oyun.

Oynanış süresi: 1 saat

 

Sayonara Wild Hearts

Sayonara Wild Hearts, nabızınızı tavan yaptıracak bir ritim aksiyon oyunudur ve günümüzde Nintendo Switch’te bulabileceğiniz en şık oyunlardan biridir. Sayonara Wild Hearts’ın etkileyici film müziği eşliğinde gösterişli neon yollarda koşarken, zıplarken ve motosiklet sürerken ayrılığından dolayı kafa dağıtmaya çalışan bir kadın olarak oynuyorsunuz. Bu, tamamen zamanlama ve refleks oyunudur ve yapabileceğiniz hareketler, oyunu tekrar tekrar oynamaya değer.

Oynanış süresi: 2 ila 3 saat

 Gris

Şimdi bahsedeceğimiz oyun, “bundan daha güzel olamaz” dedirten nadir oyunlardan bir tanesi. Gris, benimde yakın zamanda oynadığım bir oyun ve bu oyunu her oyuncunun oynamasını şiddetle tavsiye ederim. Gris, atmosferiyle, renkleriyle, müzikleriyle ve hikayesiyle oyuncuların kalbine kazınmış bir 2D platform puzzle oyunudur.

Oyunun ilerleme mantığı çok basit. Dünyası başına yıkılmış bir genç kızın kendisini toparlamak için kendi içinde cebelleştiği bir hikayeyi baz alıyor ve her sıkıntıdan arındıkça, her leveli geçtikçe renkler, müzikler ve atmosfer güzelleşiyor.

Oyunu bitirmek için çeşitli formlara girebilen bir kızı oynuyoruz. Etrafımızdaki ışıkları toplayıp yeni bölümlere geçmek için kullandığımız formları kazanabilir ve bu ışılar sayesinde köprüler kurabiliriz. Tekrardan dediğimiz gibi Gris oyununu herkesin en az bir kere oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Oynanış süresi: 4 ila 6 saat

Roblox Oynanabilecek En İyi Oyunlar

Daha iyi Bir Uyku için Ne Gerekir ?