IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

  • Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

   

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle
- - - - -

Moskova Metrosunda İntihar


No replies to this topic

#1 sawgent

  • Emekli Yönetici
  • 8.342 Mesaj sayısı:
  • YerAkhisar

Gönderim tarihi: 26 / Şubat / 2007 / Pazartesi - 01:13

Metroda tüyler ürperten intihar sahneleri. Moskova metrosunda meydana gelen intihar olaylarının güvenlik kameralarına yansıyan anları, insanın kanını donduran cinsten.

Videoyu İzlee

Rayların arkasına saklanan bir gençle, istasyonda metroyu bekleyen yaşlı kadının ansızın ve teşhirsiz intiharları, insan umudunun bittiği son anlar olarak kayıtlara geçiyor.

İstasyonda herkes metroyu beklerken ölümünü bekleyen yaşlı kadın, metronun önüne atlayarak kendini ölümün kollarına bırakıyor. Kameralara yansıyan görüntülerde, elinde çantasıyla metro bekliyormuş gibi görünen ve metronun yaklaşmasıyla tereddüt etmeden rayların üzerine atlayan yaşlı kadın, duraktaki diğer insanları da dehşete düşürüyor.

Bir başka metro istasyonunda ise metro gelmeden önce kimsenin müdahalede bulunmaması için rayların arkasına saklanan ve metro durağa yanaştığı anda rayların üzerine sere serpe yatan genç, çevredekilerin korku dolu bakışları arasında feci şekilde can veriyor.

Bir anda ne olup bittiğini anlayamayan ve korkuyla geri kaçan metro yolcuları, olayın şaşkınlığıyla metroya binmekten de vazgeçiyorlar. İki insanın hayattaki son anları ve bu korkunç intiharı şeçtiği dakikalar, güvenlik kameraları tarafından da saniye saniye görüntülendi!

Site,üye ve modlarla ilgili her türlü soru ve sorunlarınızı özel mesaj ile iletiniz

Dosyalarımın şifreleri mobildepo.com durSimilar Topics
1 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle