Warning: Illegal string offset 'html' in /home/siirlere/public_html/cache/skin_cache/cacheid_2/skin_topic.php on line 414

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/siirlere/public_html/cache/skin_cache/cacheid_2/skin_topic.php:414) in /home/siirlere/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 114

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/siirlere/public_html/cache/skin_cache/cacheid_2/skin_topic.php:414) in /home/siirlere/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 127

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/siirlere/public_html/cache/skin_cache/cacheid_2/skin_topic.php:414) in /home/siirlere/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 136

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/siirlere/public_html/cache/skin_cache/cacheid_2/skin_topic.php:414) in /home/siirlere/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 137

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/siirlere/public_html/cache/skin_cache/cacheid_2/skin_topic.php:414) in /home/siirlere/public_html/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 141
Gps Kullanırken Internete Bağlanma - Mobildepo.Com Android - iPhone - Symbian^3 - Bada - Windows Phone 7 - Symbian s60 Sitesi
←  GPS & Navigasyon ve Sensör Uygulamaları

Mobildepo.Com Android - iPhone - Symbian^3 - Bada - Windows Phone 7 - Symbian s60 Sitesi

»

Gps Kullanırken Internete Bağlanma

hayalci43 fotoğrafı hayalci43 12/16/11

Benim sıkıntım GPS uygulaması ile ilgili.Nokia Ovi Store'dan Ovimaps uygulamasını yükledim.Ama GPS programını açtığımda yerimi veya rotamı internet bağlantısı ile buluyor.Açıp kapasam bile kullanım ücreti ödüyorum.10 Tl kredi yükledim 10 dk bile GPS'i kullanamadım.
Ücret ödemeden bu uygulamayı nasıl kullanırım?

necmi241 fotoğrafı necmi241 01/24/12

Mesajı Görhayalci43, 16 / Aralık / 2011 / Cuma - 22:49 tarihinde yazmış:

Benim sıkıntım GPS uygulaması ile ilgili.Nokia Ovi Store'dan Ovimaps uygulamasını yükledim.Ama GPS programını açtığımda yerimi veya rotamı internet bağlantısı ile buluyor.Açıp kapasam bile kullanım ücreti ödüyorum.10 Tl kredi yükledim 10 dk bile GPS'i kullanamadım.
Ücret ödemeden bu uygulamayı nasıl kullanırım?

*kardeş telefonun ekranıda üst kısımda tarih olan yere tıkla ve genel. dışmekan sessiz.toplantı.çağırı.ve hatsız diyemeü çıkacak ordan hatsız bölümü seçin ve navgasyonu çalıştırın hiç kontör yemez korkma.iyi günler kolaygelsin*