IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

  • Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

   

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle
- - - - -

Öna Yazılım - Web Tasarım - Profesyonel Web Yazılım - SEO


No replies to this topic

#1 onayazilimseo

  • MobilMan
  • 3 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 24 / Ekim / 2017 / Salı - 14:57

Öna Yazılım olarak doğru strateji, profesyonel iş planları, kusursuz tasarım, yüksek kalite, beğeni odaklı yaklaşım bu yolda bizim olmazsa olmazlarımız oldu.


“Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.” prensibiyle çalışmalarımızı sürdürdük.


Gönderilen Resim

10 yılı aşan süre boyunca sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşteriler ile paylaşmanın heyecanını duyuyoruz. Kurulduğu günden itibaren web yazılım konusunda çalışmalar yapan profesyonel çalışan ama aynı zamanda amatör ruha sahip olan ekibimiz şirketimizde;


Web Yazılım, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Programlama, SEO, Modelleme, SEM, Masaüstü Yazılım, Kurumsal iş çözümleri, Hosting ve Domain (Web barındırma, alan adı ve aracılık hizmetleri), Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama ve Kurumsal Mail alanlarında çalışmalar yapar. Öna Web Sunucu hizmeti; yedekleme, kesintisiz güç kaynağı ve güvenlik gibi çözümlerle donatılmıştır. Sunucularımız Türkiye ve Almanya’da bulunmaktadır. Alan adı tescil hizmeti, web hosting ve web tasarımı gibi internet çözümlerinin tamamını tek bir noktadan yaparak işinizi kolaylaştırır. Öncelikli sorumluluğumuz; kurumsal müşterilerimizin kurumsal kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik bir biçimde web sitelerine yansıtmaktır. İnternette en doğru şekilde markanız ya da firmanız için vitrin oluşturmaktır.


Firmamız tarafından geliştirilen "Öna İçerik Yönetim Sistemi" ile bireysel ve kurumsal olarak tasarladığımız tüm web sitelerinin, kullanımı kolay bir arayüz ile bilgisayar kullanabilen herkes tarafından yönetilebilmesini sağlıyoruz.Öna, size bütçenizle orantılı olarak farklı çözümler sunar. Firmanızın web tasarım ihtiyaçlarını giderirken hangi hassasiyetlerinizin olduğunu, beklentilerinizin neler olduğunu iyi analiz eder, beklentilerinizi çözüme kavuşturur ve hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Web üzerinden iş süreçlerinizi ve tüm hizmetlerinizi en iyi, en hızlı ve en pratik şekilde bilişim teknoloji araçlarından profesyonel şekilde hızlandırmak ve yeni bir düzen kurmak için size çözümler sunar.

Kayabaşı Mahallesi, 75. Yıl Caddesi,Merkez Kayaşehir Plaza, C Blok, Kat: 3, No: 35


Başakşehir / İstanbul


Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.onayazilim.com.tr


Gönderilen Resim
2 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 2 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle