IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

  • Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

   

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle
* * * * * 1 Oylar

Apple'dan üç yeni iPad Pro bombası!


No replies to this topic

#1 siirlerefendisi

    Administrator

  • Administrators
  • 9.282 Mesaj sayısı:
  • YerKonya

Gönderim tarihi: 18 / Ekim / 2016 / Salı - 09:21

Gönderilen ResimApple'ın önümüzdeki aylarda üç yeni iPad Pro modeli tanıtması bekleniyor. Mart ayında gerçekleşmesi beklenen tanıtımda Apple'ın 7.9, 10.1 ve 12.9-inç boyutlarında üç yeni iPad Pro tanıtılacağı ifade ediliyor. Dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden Apple, önümüzdeki baharda üç yeni iPad Pro piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Farklı boyutlarda olacak olan yeni iPad Pro'ların, hepsini birbirinden ayıran farklı özellikleri bulunuyor.
Japon blog sitesi Macotakara'da yer alan bilgilere göre Apple'ın bu etkinlikte 7.9-inç, 10.1-inç ve 12.9-inç boyutlarında üç yeni iPad Pro tanıtması bekleniyor. 7.9-inçlik iPad Mini boyutlarındaki modelde 4 adet hoparlör olacak. Bu modelde ayrıca smart connector yani akıllı bağlantı özelliğinin olması bekleniyor. Bildiğimiz üzere bu özellik hali hazırda iPad Pro modellerinde bulunuyor ve klavye gibi aksesuarlar için kolay bağlantı sağlıyor.
10.1-inç boyutundaki yeni iPad modelinde ise 12-megapiksel kamera ve True Tone (gerçek tonlamalı) LED flaş olacak. Ayrıca 12.9-inç boyutundaki iPad Pro 2'de de aynı şekilde iyileştirilmiş kamera ve LED flaş kullanılması bekleniyor.
Yeni iPad Pro modellerinin kesin olmamakla birlikte mart ayında tanıtılması bekleniyor. Bildiğimiz üzere Apple, bu yıl da mart ayında düzenlediği bir etkinlikte iPhone SE'yi ve iPad Pro 9.7'yi tanıtmıştı. Apple uzun zamandır tanıtımlarını eylül ayında yapıyordu. Fakat böyle olunca da yılın geri kalan zaman diliminde Apple'ın satış rakamları düşüyordu. Apple yıl içinde tanıtımları ikiye bölerek satışları her daim canlı tutmayı hedefliyor.


1 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle