IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

  • Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

   

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle
* * * * * 1 Oylar

iPhone 7'nin Yeni Tasarımı Ortaya Çıktı


No replies to this topic

#1 siirlerefendisi

    Administrator

  • Administrators
  • 9.282 Mesaj sayısı:
  • YerKonya

Gönderim tarihi: 13 / Haziran / 2016 / Pazartesi - 08:39

Gönderilen Resim
Apple'ın yaklaşık 3 ay sonra tanıtacağı yeni tepe model akıllı telefonu iPhone 7 hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Tasarım detayları ve renk seçeneklerine dair yeni bilgiler var. TechTastic sitesi, iPhone 7'nin tasarımına dair son sızıntıları yayınladı. Fotoğraflarla kıyaslaması yapılan iPhone 6S ile iPhone 7 arasında oldukça minimal farklar dikkat çekiyor.

Ön yüzüne baktığımızda neredeyse hiçbir fark göremiyoruz. Hatta ölçüleri bile neredeyse aynı. Arka yüzünde ise anten çizgilerinin kameranın üstüne alındığı ve kamera lensinin eskisine oranla hayli büyüdüğü dikkatlerden kaçmıyor.
Alt kısmına göz attığımızda ise 3.5mm kulaklık girişinin kalktığı ve sadece sağ bölümde yer alan hoparlör çıkışının simetrik bir biçimde diğer tarafta da yer aldığı görünüyor. Fiziksel butonlarda ise herhangi bir fark görünmüyor.

Diğer taraftan iPhone 7'nin bambaşka bir renk seçeneğiyle geleceği söylentileri dolaşıyor. İlk olarak iPhone 5S ile gelen, iPhone 6 ve 6S'te de kullanılan uzay grisi renginin iPhone 7'de tercih edilmeyeceği, bunun yerine laciverte yakın koyu mavi kullanılacağı iddia ediliyor.Böylece iPhone 7'nin renk seçenekleri “Silver (gümüş), Gold (altın), Rose Gold (gül altın)” ile koyu mavi olacak.

Gönderilen Resim
1 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle