IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

  • Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

   

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle
* * * * * 1 Oylar

iPhone 7'nin En Yeni Fotoğrafı


No replies to this topic

#1 siirlerefendisi

    Administrator

  • Administrators
  • 9.282 Mesaj sayısı:
  • YerKonya

Gönderim tarihi: 17 / Mayıs / 2016 / Salı - 08:42

Gönderilen ResimApple'ın Eylül ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi iPhone 7 görüntülendi. Apple'ın Eylül ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi iPhone 7 için yeni iddialar ve sızıntı görüntüler gelmeye devam ediyor.
Geçtiğimiz haftalarda çift kamera ve Smart Connector (akıllı bağlantı) özelliğiyle geleceği iddia edilen iPhone 7'nin yeni sızıntı fotoğrafı yayınlandı. Yayınlanan fotoğraflar arasında en net olma özelliğini taşıyan bu görselin iPhone 7'nin 4.7-inçlik modeline ait olduğu iddia ediliyor.

Çin'in mikroblog sitesi Weibo'da yayınlanan fotoğrafa baktığımızda, iPhone 6 ve 6S ile arasında çok ufak farklar görüyoruz. Öncelikle sızıntı iPhone 7'de çift kamera gözükmüyor. Anten çizgilerinin, aşağıda ve yukarıda biraz daha uç noktalara alınarak kavisli kısma denk getirildiği göze çarpan bir başka detay.

Diğer taraftan iSight kamera ile LED flaş arasında yeni bir modül göze çarpıyor. Bunun, lazer odaklama veya renk doğrulama sensörü gibi bir modül olduğu tahmin ediliyor.

Tabii özellikle tepe seviye telefonlar piyasaya çıkmadan önce bu tür fotoğraflar piyasaya sürülüyor. Fotoğrafların gerçek olup olmadığı ise üretici firma tanıttığı zaman anlaşılıyor.1 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle