IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

  • Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

   

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle
- - - - -

LG G5: Yedek batarya ve şarj yuvası hediyesi!


No replies to this topic

#1 siirlerefendisi

    Administrator

  • Administrators
  • 9.282 Mesaj sayısı:
  • YerKonya

Gönderim tarihi: 12 / Mart / 2016 / Cumartesi - 11:46

Gönderilen ResimLG ABD'nin resmi açıklamasına göre, ilk sipariş verenlere telefonun yanında yedek batarya ve şarj yuvası hediye edilecek. Hatırlarsak LG G4'te de batarya ve microSD hediyesi yapmışlardı. Kampanyanın ne kadar süreceği konusunda bir bilgi yok. 'Sınırlı bir süre için' denmiş sadece.
LG Türkiye henüz bu tür bir kampanyaya yönelik bilgilendirme yapmadığından bizdeki durum henüz muğlak. Umarız bizde de uygulanır. Zaten fiyatı rakiplerine kıyasla oldukça uygun. Yanında bir de yedek batarya ile gelirse tadından yenmez doğrusu.

Bu arada hazır konu açılmışken LG Friends'ten de (LG G5'in aksesuarları) bahsedelim kısaca. Yine ABD'de ilk etapta, yani telefonun çıkışıyla birlikte, Sanal Gerçeklik gözlüğü ve Camera Plus ile Camera 360 aparatları hazır olacakmış. Hi-Fi ses aparatı ile Rolling Bot ise ilerleyen zamanlarda gelecek deniliyor. Maalesef bu konuda da bizdeki plan henüz belli değil.


2 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 2 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle