IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

  • Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

   

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle
* * * * * 1 Oylar

IOS 8.2 Güncellemesi Yayınlandı - Apple Watch Desteği Sunuyor

ios 8.2 iphone ipad iphone 6 iphone 6 plus iphone 5s apple watch

No replies to this topic

#1 siirlerefendisi

    Administrator

  • Administrators
  • 9.282 Mesaj sayısı:
  • YerKonya

Gönderim tarihi: 11 / Mart / 2015 / Çarşamba - 10:55

Gönderilen ResimApple uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni sürümü IOS 8.2'yi bugün itibari ile kullanıcılarının indirmesine sundu. Yeni güncellemenin getirdiği en büyük yenilik Apple'ın yeni akıllı saati Apple Watch desteği sunuyor. Yani Apple'ın yeni saatini almayı düşünüyorsanız cihazınızın sürümünü IOS 8.2'ye güncellemeniz gerekiyor. Bu güncelleme ile cihazınızla saatiniz senkronize olacak. Ayrıca yeni güncelleme ile sağlık uygulamasında da birçok değişikliğe gidilmiş. Bazı yaşanan hatalar bu sürümle düzeltilmiş. Gerçi fiyat olarak pekte iç açıcı olmayan Apple saatler yine de alıcı bulacağı kesin. Çünkü en ucuz modeli 599 dolardan başlıyor yani bizim paramızla en ucuz saati 1000 Tl olan Apple Watchların fiyatı 2500 TL'ye kadar çıkıyor. Apple Watch Sport, Classic ve Edition olarak sunulan saatlerden Edition olanları 18 ayar altın çerçeveden üretilmiş tabi bahsettiğimiz 2500 Tl'lik fiyatta bu altın kaplama serisine ait.

bu güncelleme ile telefonunuza Apple Watch ile bir uygulama geliyor. Bu uygulamaya tıkladığınızda sizi aşağıdaki resimdeki gibi bir ekran karşılıyor. Telefonunuzun kamerası devreye giriyor ve saatinizi kameranıza tutmanız yeterli. Böylece Apple Watch saatinizi hiçbir işlem yapmadan telefonunuz otomatik olarak tanıyor. Buda bir başka Apple rahatlığı diyebiliriz. Yani siz yeni saatinizi telefonunuzla eşleştirmek için herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan saatinizi otomatik olarak tanıyor.

Gönderilen Resim
1 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle