IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

  • Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

   

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle
- - - - -

Samsung Galaxy S6'dan farklı bir sızıntı!


No replies to this topic

#1 siirlerefendisi

    Administrator

  • Administrators
  • 9.282 Mesaj sayısı:
  • YerKonya

Gönderim tarihi: 28 / Şubat / 2015 / Cumartesi - 18:41

Gönderilen ResimSamsung Galaxy S6'nın tanıtımına yalnızca birkaç gün kalmasının ve artık tüm özellikleriyle sızmış olmasının yanında onunla ilişkili cihazlar hakkında dedikodular gelmeye devam ediyor. Daha önce söylenenler, Galaxy S6'nın gelişmiş bir kablosuz şarj desteği sunacağı yönündeydi. Bununla ilgili bilgileri daha önce aktarmıştık. Ancak bu henüz doğrulanmış değil. Öte yandan ortaya çıkan yeni kablosuz şarj pedi, Galaxy S6'nın kablosuz şarj yeteneğini doğrulasa da, sadece Qi standardını destekleyecek gibi görünüyor.

ABD Federal İletişim Komisyonu (US Federal Communications Commission) tarafından ortaya çıkan kablosuz şarj pedi hem Galaxy S6'yı hem de diğer bir "söylenti" olan yeni akıllı saati Orbis'i şarj etmek üzere tasarlanmış. FCC tarafından onaylı olan bu cihaz, Galaxy S6'nın kablosuz şarj yeteneğine de direkt olarak onay getirir nitelikte. Öte yandan Samsung'un yeni akıllı saati Orbis'i de MWC 2015'te görecek olmamıza da bir işaret veriyor.


2 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 2 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle