IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

  • Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

   

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle
* * * * * 1 Oylar

IOS 8.1.3 Güncellemesi Yayınlandı


No replies to this topic

#1 siirlerefendisi

    Administrator

  • Administrators
  • 9.282 Mesaj sayısı:
  • YerKonya

Gönderim tarihi: 28 / Ocak / 2015 / Çarşamba - 09:30

Gönderilen Resim


Apple'ın mobil işletim sistemi IOS için yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme yaşanan hataları gidermek ve cihazı daha stabil hale getirmek için yayınlanmıştır. Özellikle yeni versiyon güncellemesi için gereken dahili hafıza alanını azalttı. Bu güncellemeden sonra cihazınızı güncellerken cihazınızdan daha az alan kullanacak. Özellikle hafızasının artmaması ve dahili hafızada çok fazla yer kaplayan IOS birçok kullanıcı tarafından WiFi üzerinden güncellenemiyordu. Çünkü mevcut hafızaları yeni güncellemeyi yapmaya yetmiyordu. Öyle olunca da ya hafızayı silmek zorundaydınız yada iTunes ile bilgisayar üzerinden güncelleme yapmak zorundaydınız. Bundan sonra daha az alan harcayarak güncellemelerinizi yapabileceksiniz. Ayrıca bazı kullanıcılar tarafından Mesajlar ve Facetime görüşmeleri için Apple kimliği bilgilerini girmede sorun yaşanıyordu ve hatalar veriyordu, bu güncelleme ile bu hatalar giderilmiş. Bunun dışında Spotlight'ın arama sonuçlarını göstermeme hatası ve çoklu görev hareketlerinin iPad'da çalışmasını engelleyen hatası giderilmiş. Son olarak eğitimle ilgili standart testler için yeni konfigürasyon seçenekleri eklenmiştir.

Apple bunun dışında Mac OS X Yosemite 10.10.2 güncellemesini de yayınlamıştır. Bu güncelleme ile de bazı ufak tefek hatalar ve açıklar giderilmiş. Ayrıca iCloud Drive özelliğine zaman makinesi özelliği gibi ufak tefek yenilikler getirilmiş. Web sayfalarını açarken özellikle wifi bağlantılarında yaşanan sorunlar da bu güncelleme ile giderilmiştir. VoiceOver ses algılama performansı Bluetooth kulaklık ile yapılan senkranizasyonlarda ses video bağlantıları kalitesi artırılmış. Safari açıkları kapatılmış. Ülkemizde fiyatından dolayı çok fazla kullanılmasa da Mac Os içinde güncelleme bekleyenler bugünden itibaren yapabilirler.

Gönderilen Resim
1 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle