IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

• Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle
- - - - -

Tablet 3G modem sorunu.

No replies to this topic

#1 Doğasever

• MobilMan
  • 1 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 01 / Kasım / 2014 / Cumartesi - 21:52

Merhabalar,
Tablette (Ainol Novo 10 Hero) Vınn kullanılıyordu daha önceleri, sorunsuz internete bağlanıyordu; Avrupa yazılımı yüklemiştim E173u-2 model 3G modeme, birde E177 model 3G modem vardı onda da Mobile Partner 16.001.06.01.500 dashboardu kurup, Turkcell'in yazılımını silmiştim modemden, o da tablette internete bağlanıyordu sonra yazılımları kurcalarken, Mobile Partner'in sürümünü değiştirmiştim,ondan sonra internete bağlanmadı.

E173'ü internete bağlatmak için yazılımları kurcalarken, programlar pc de kaldığı için,E177'in yazılımı değişmiş, o anda tablette internete bağlandı fakat benim amacım E173'i internete bağlatmak olduğu için yazılımları kurcalarken E177'in yazılımıda değişti terkrardan, bir dahada tablette internete bağlanamadım ondan sonra, keşke DC-Unlocker yazılımından dashboard ve firmware sürümlerine baksaymışm ondan sonra çok uğraştım, hatta cd-rom özellğini bile kapattım kodlarla ama nafile,tıkandım umarım bilen arkadaşlar vardır.

Teşekkürler...

2 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 2 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle