IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

• Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle
- - - - -

Casper Via V5 USB Bellek olarak bağlanma sorunu

No replies to this topic

#1 tme05

• MobilMan
  • 1 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 23 / Ekim / 2014 / Perşembe - 00:56

Merhaba Arkadaşlar
Benim sinir bozucu bir sorunum var. İnternette ve bu forumda çok arama yaptım sorunu çözemedim.
Geçen gün malesef yanlışlıkla resimlerimi sildim. Onları geri kurtarmak için telefonumu USB olarak bağlamayıp veri kurtarma programları ile kurtarmak istedim. Fakat fark ettim ki telefonum usb depolama olarak bağlanmıyor. Medya cihazı (MTP), Kamera (PTP) olarak bağlanabiliyor ama USB belleği seçeneği olmasına rağmen işaretlediğim halde usb belleği olarak bağlanmıyor.Dolayısıyla verileri kurtaramadım. USB hata ayıklama modunu açtığım halde, root yapıp tekrar denediğim halde, fabrika ayarlarına sıfırladığım halde olmuyor, olmuyor, olmuyor :(
Cihazım Casper Via V5, android 4.4.
İşin garip tarafı root yapmak için kullandığım kingo root programı cihazı usb bellek olarak bağladığımda gördü. Rootu yaptı. SnepPea (veri aktarma) programı da aynı şekilde gördü. Bu programlar görürken ekranımda şu uyarıyı verdi:

RESİM: http://store.donanim...FC8A8CCBE55.png

Ama windows gezgini ile cihazıma bir türlü erişemiyorum. Bilgisayarıma girdiğimde Çıkarılabilir Disk J olarak gözüküyor, tıklıyorum lütfen bir disk yerleştirin uyarısı alıyorum.
USB kablosunda veya soketinde bir sorun olduğunu düşünmüyorum (yukarda paylaştığım resimden dolayı).

Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim arkadaşlar.

Bu mesaj tme05 tarafından düzenlendi: 23 / Ekim / 2014 / Perşembe - 01:01

2 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 2 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle