IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

• Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle
- - - - -

Mac OS X Programlama

1 reply to this topic

#1 GROZNY

• Emekli Yönetici
  • 800 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 11 / Ocak / 2010 / Pazartesi - 06:19

Mac OS X işletim sistemi birçok farklı teknolojilerin birliği temsil eder. Onun özünde bulacaklarınız
Unix bir işletim sistemi bir kez üst uç sunucular ve iş istasyonları, şimdi ortak bulunabilir için ayrılmış
masaüstü sistemleri. Unix ile ve çalıştırma ortamları araçları bir bütün tarih, bilgisayar dilleri gelir.
Daha yüksek bir düzeyinde, Karbon, bir kütüphane orijinal Macintosh unsurları yapılan bulacaksınız
işletim sistemi. Rağmen artık kendisi donanım yönetiminden sorumludur, Mac OS API
kalır, özel hizmetler Macintosh benzersiz sağlamak. Mac OS X de Kakao, elde içerir
uygulamadan NeXTstep ve OpenStep bulunan araci-Apple? ™ NeXT ile birleşme lar sonucu
1997. Diğer teknolojileri Mac OS X içine açık kaynak topluluğu aracılığıyla, kendi yollarını bulduk
ve Apple işyerinde yeni teknolojileri Mac OS X özgü geliştirmek zor
Her ne kadar işletim sistemi tüm bu ayrı parçaların oluşur, Mac OS X hala görünümü
yazılım tek bir parça gibi. Macintosh? ™ hala parlak bugün parlıyor efsanevi kullanıcı arayüzü sağlayarak s
tutarlı ve görünümde sisteminize uygulamaları için. Ne zaman aşağı kullanmak oturmak için
bilgisayar, sadece sizin için çalışır. Kenara birkaç kozmetik farklılıklar, bir komut satırı kullanarak söyleyin
arayüz veya bir grafik arabirimi, nadiren tüm bu işletim arasındaki farklılıkları biliyoruz
Sistem Teknolojileri.
Altında orada bu işletim sistemi teknolojileri arasındaki temel farklılıklar vardır kapsar. Için
rneğin, Karbon hala kendi özel hafıza veri tipleri sağlar ve Kakao onun objectoriented kendi gerektirir
çalışma zamanı. Fakat bu teknolojiler arasında kesin sınırlar vardır; Kakao Karbon arayabilirsiniz
API ve tersi. Gerçi bu teknolojileri, kendi tarih, güçlü ve zayıf yönlerini,
Aynı Mac OS X işletim sisteminin hepsi hala parçası.

Gönderilen Resim

http://rapidshare.co...Programlama.pdf

Sadece 1'er defa �stteki ve alttaki reklamlara t�klayarak hem sitenize destek olun, hem de son �r�nlerden ve teknolojilerden habersiz kalmay�n.
:- 1 g�n i�inde tolam 30 saniyenizi bile almaz  :-

#2 GROZNY

• Emekli Yönetici
  • 800 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 15 / Ocak / 2010 / Cuma - 16:51

link tekrar kontrol edildi düzenlendi

Sadece 1'er defa �stteki ve alttaki reklamlara t�klayarak hem sitenize destek olun, hem de son �r�nlerden ve teknolojilerden habersiz kalmay�n.
:- 1 g�n i�inde tolam 30 saniyenizi bile almaz  :-

3 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 3 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle