IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

• Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

3d oyunlar

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Güzel Oyunlar Vine
- - - - -

Samsung I7500 Telefon rehberi'ni SİM'e kopyalama

11 replies to this topic

#1 Android_GS

• MobilMan
  • 3 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 10 / Ocak / 2010 / Pazar - 17:02

Merhaba arkadaşlar,
Yeni aldığım Samsung GT-I7500 Galaxy telefonuma eski Samsung E900 telefonumdan parça parça rehberimi zor da olsa yükledim. 750 den fazla telefon numaram var ve SIM kartım eski olduğu için ancak 250 tanesini alabiliyordu. SIM kartımı değiştirerek 1000 adet kapesiteli bir sim aldım. fakat bu sefer de telefonumdaki rehberi SIM karta kopyalayamıyorum. forumda da belirtildiği gibi telefon New Pc Studio ile bağlantı kurmuyor. rehberde de SIM'e kopyala diye bir seçenek yok. Turkcell TİM e giderek numaraları diğer telefonuma (Blackberry blod) kopyalatmak istedim malesef olmadı. kendim Turkcell sitesinden yedekeleme yapmak istedim, o da desteklemiyor.
Yapmak istediğim bast bir şey anlamıyorum nedir bu saçmalık. 2 adet telefonda aynı rehberi kullanmak istiyorum. SIM'e kopyalama yaparsam SIM'i diğer telefona takıp numaraları alacağım. Nasıl yapılacağını bilen varsa lütfen yardım etsin.

Teşekkürler

#2 umutcezarap

• MobilMan
  • 24 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 10 / Ocak / 2010 / Pazar - 18:37

arkadaşım bu tur seyleri kafana takma sen . rehbere girdin içinde kayıt yok sen menu tusuna bas edit contact yada sim kopyala gibi bişe war ora gir daha sora yine menu tusu import all hepsini kopyaladın hadi kolay gelsin  ;)

#3 Android_GS

• MobilMan
  • 3 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 10 / Ocak / 2010 / Pazar - 18:41

Arkadaşım olsa yapacağım ama yok işte. o senin bahsettiğin SIM karttan telefona kopyalıyor. tersini nasıl yapacağız  ;) :)

#4 umutcezarap

• MobilMan
  • 24 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 10 / Ocak / 2010 / Pazar - 18:49

dostum gmail ile senk denesen o da olabilir benim bildiğim bu kadar walla

#5 Android_GS

• MobilMan
  • 3 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 10 / Ocak / 2010 / Pazar - 18:58

Eyvallah saolasın. onu da bir deneyeceğim.

#6 umutcezarap

• MobilMan
  • 24 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 10 / Ocak / 2010 / Pazar - 23:33

sende saol dostum ne problem olursa olsun yardım ederim

#7 saykocan

• Mobildepocu
  • 142 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 11 / Ocak / 2010 / Pazartesi - 21:49

arkadaşım Gmail üzerinden sync yapabilirsin ole gözüküyor deniyorum bende benimde ihtiyacım var
SESSZ, DURGUN
BAI EK KALMAYINIZ              YANINIZ;
MLL BAIMSIZLIIMIZI NYORLAR, HAKLARINIZI SAVUNMAK N BRLENZ
DMANIN KARISINA DKLNZ.SESNZ DUYURUNUZ,
BTN DNYAYA;
BEN TRKM BAIMSIZLIK BANA ATALARIMDAN YADGAR. DNYAYA BR KEZ DAHA DATIRLATIZIZ

1 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
ipad kiralama android tablet dedektör link ekle link ekle link ekle link ekle