IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

• Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle
- - - - -

OS 9.1 Dev Arşiv-2 {01.Temmuz-2009}

8 replies to this topic

#1 blade02

• MobilMan
  • 35 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 01 / Temmuz / 2009 / Çarşamba - 16:19

ARşİV-2'yi de ekliyorum... arkadaşlar yeni arşivimi de ekliyorum Bu arşivde 2009 un yeni çıkan oyunlarını,240x320 boyutundaki özel seçtiğim resimleri güncel programları ekledim umarım beğenirsiniz BİR TEşEKKR OK GRMEYİN http://rapidshare.co...ar__351_iv2.zipTIKLA İNDİR  [/URL]İçeriğin bir kısmı Gönderilen Resim Gönderilen Resim Gönderilen Resim Gönderilen Resim ============================== OS 9.1 Dev Arşiv-1 Bu linkte : http://ww3.guduwap.c...167/index2.html  

#2 siirlerefendisi

Administrator

• Administrators
  • 9.282 Mesaj sayısı:
  • YerKonya

Gönderim tarihi: 01 / Temmuz / 2009 / Çarşamba - 16:35

her iki eklemen içinde teşekkür ederiz yalnız bbcodeların yanlış sanırım vbullet forumundan almışsın ancak düzelttim yine de üşenmeyip eklediğin için saol

#3 blade02

• MobilMan
  • 35 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 22 / Ağustos / 2009 / Cumartesi - 21:10

:-\ :-\arkadaşlar dosyaları okadar kişi indirmiş bir tane bile dosyalar hakkında yorum yok o kadar tek tek hazırladım dosyanın fotosunu  koydum arşivledim rapide ekledim bunları herkesde yapıyor ama bana ne +rep veren var ne bişey arkadaşlar lütfen olumlu veya olumsuz yorum ekleyin bide emek için  +REP :) :)

#4 sawgent

• Emekli Yönetici
  • 8.342 Mesaj sayısı:
  • YerAkhisar

Gönderim tarihi: 22 / Ağustos / 2009 / Cumartesi - 23:25

öncelikle aynı mesajını her açtığın konuya yazmana gerek yok.diğer ikisini sildim.bir daha yapmaman iyi olur.

tmm yaşın biraz küçük anlıyorum ama böyle çocuklar gibi sızlanman gereksiz.yaptığın paylaşımlarını illa teşekkür almak yada rep kazanmak için mi yapıyorsun?gerenk yok böyle şeylere.bu durumda olan tek kişi sen değilsin.forum istatistiklerine bakarsan daha nice böyle konu var.

ayrıyetten linklerin de sorunlar var.mesajlarını yolladıktan sonra linkleri tekrar kontrol edersen daha iyi olur.

Site,üye ve modlarla ilgili her türlü soru ve sorunlarınızı özel mesaj ile iletiniz

Dosyalarımın şifreleri mobildepo.com dur

#5 blade02

• MobilMan
  • 35 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 23 / Ağustos / 2009 / Pazar - 11:59

linkleri düzelttim sayın mod bi yanlışlık olmuş önceden sağlımdı ama neyse düzelttim

#6 bestordu

• Emekli Yönetici
  • 539 Mesaj sayısı:
  • Yerizmir

Gönderim tarihi: 04 / Ekim / 2009 / Pazar - 00:16

eline emeğine sağlık kardeşim. çok teşekkürler....

Gönderilen Resim

.:The Lord Of The SYMBIAN:.

#7 senibo

• MobilMan
  • 1 Mesaj sayısı:

Gönderim tarihi: 28 / Ekim / 2009 / Çarşamba - 22:20

sagolasin,ellerine saglik.

2 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 2 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle