IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

  • Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

   

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle
- - - - -

Dünya 2007 Ansiklopedik Bilgi Kaynağı DVD (2.43 GB)


No replies to this topic

#1 advedee

  • Emekli Yönetici
  • 1.008 Mesaj sayısı:
  • YerDar-� �mtihan

Gönderim tarihi: 05 / Mayıs / 2008 / Pazartesi - 23:14

Gönderilen Resim

DNYA 2007 Dünyamızı, kıtaları ve ülkeleri anlatan “DNYA 2007�? yazılım seti, etkileşimli özellikleri ve tamamen görsel içeriği ile binlerce sayfadan oluşan en kapsamlı ve güncel bilgi kaynağıdır.

KAPSAM
“DNYA 2007�? yazılım setinde, dünyamızın bütün kıtaları ve ülkelerini bir arada ve tek bir kutu içinde bulacaksınız. Kıtaların fiziksel ve siyasi haritaları ile tarihsel ve toplumsal özelliklerine ve her bir kıtada bulunan yüzlerce ülkeye de bir tıklamayla ulaşabileceksiniz. Bu kadar kapsamlı bir kaynağı hiç görmediniz; çünkü binlerce sayfadan oluşan bu seti bir kitap olarak basmak olanaksızdır.
İERİK
“DNYA 2007�? setinde kıtalar ve ülkeler çok ayrıntılı bir şekilde ve tamamen görsel olarak anlatılmıştır. Her ülkenin konumunu; siyasi ve toplumsal tarihini; üç boyutlu fiziksel haritaları; uydu görüntülerini; ülkenin coğrafi yapısı ve gündelik yaşamını anlatan çok sayıda video filmi ve fotoğrafı; her ülkenin kullandığı paraları, pulları, bayrağı ve milli marşlarını bu yazılım setinde bir arada bulacaksınız.
GENEL AMALI
“DNYA 2007�? yazılım seti genel amaçlı hazırlanmıştır. Evde, okulda ve işyerlerinde başvurabileceğiniz Türkçe ansiklopedik bir kaynaktır. zellikle ilk ve orta öğretim öğrencilerinin çok ihtiyaç duyduğu güncel ve kapsamlı kaynak gereksinimini karşılayacak en ciddi eserdir. Bu eser, çocuklarınızın bütün bir öğrenim yaşamı boyunca her yıl başvuracakları en güvenilir ve görsel kaynak olacaktır.

Gönderilen Resim

GVENİLİR
“DNYA 2007�? yazılım seti içeriği Ansiklopedya tarafından hazırlandı. Eurosoft güvencesiyle kutulandı ve size ulaştırıldı. Böylece, hem içeriği hem de satış sonrası desteği ile güvenle alabileceğiniz bir eser oluşturduk. Bu eseri, hem kendiniz evde; hem de çocuğunuz, bütün bir öğrenim yaşamı boyunca okulda güvenle kullanacak.
KEşİF GEMİSİ
“DNYA 2007�? yazılım seti, bilgisayar kuşağı olmalarından gurur duyduğumuz çocuklarımızın seveceği bir tarz ve estetikle hazırlanmıştır. Sizler ve çocuklarınız bu yazılım setini yalnızca bilgi ararken bir başvuru kaynağı olarak değil; ama aynı zamanda, boş zamanlarınızda dünyamızı keşfetmek için kullanabileceğiniz bir keşif gemisi olarak da kullanacaksınız.
YENİ MFREDAT
2006 yılında uygulanmaya başlanan ilköğretim ve ortaöğretim kurumları ders programları (müfredat) öğrencilerin bilgiyi ezberlemesini değil; araştırmasını ve keşfetmesini temel almaktadır. Ancak, öğrencilerimizin araştırma yapıp, keşfedecekleri kadar kapsamlı Türkçe kaynak bulmak olanaksızdır. “DNYA 2007�? yazılım seti, işte bu nedenle çok önemli ve özeldir.
EVRENSEL
Artık her açıdan küresel bir dünyada yaşıyoruz. Küreselleşme ise evrensel ve küresel bilginin daha değerli olduğu bir süreç demektir. Başka ülkeleri ve toplumları tanımak; evrensel bilgi dağarcığına sahip olmak ve farklı olanların farkını bilmek bugünün ve geleceğin en değerli sermayesi olacak. ünkü çocuklarımız küresel bir dünyada çalışacak ve rekabet ederek başarılı olmaya çalışacaklar.
DİJİTAL
Son on yıl yazı, fotoğraf, film, harita, ses gibi her türlü bilginin tamamen sayısallaştığı dönem oldu. “DNYA 2007�? yazılım seti, tamamen dijital (sayısal) teknolojiler kullanılarak hazırlanmıştır. Bu nedenle “DNYA 2007�? yazılım setinde fotoğraflar bu kadar renkli; sesler bu kadar gerçekçi ve filmler bu kadar zengin olabiliyor. Ve hepsinden önemlisi, içeriği bu kadar zengin bir kaynak seti, bu kadar ekonomik olarak kutulanabiliyor.

Gönderilen Resim


Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you reply to this topic.


Âhirette seni kurtaracak bir eserin olmadığı takdirde, fâni dünyada bıraktığın eserlere de kıymet verme
Üstad Bediüzzaman Said Nursî (R.A)


Eğitim Siteleri;
http://www.egitim.ile.biz/
http://planlarim.blogspot.com/


1 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle