IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

• Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle
- - - - -

SawIV(Testere 4); Jigsaw Otopsi Videosu(+18)

10 replies to this topic

#1 sawgent

• Administrators
  • 8.342 Mesaj sayısı:
  • YerAkhisar

Gönderim tarihi: 10 / Ekim / 2007 / Çarşamba - 15:12

Testere konusunda verdiydim ama sonradan vazgeçtim burda vereyim dedim

1goyWkbnp10

Site,üye ve modlarla ilgili her türlü soru ve sorunlarınızı özel mesaj ile iletiniz

Dosyalarımın şifreleri mobildepo.com dur

#2 befega

• Emekli Yönetici
  • 2.528 Mesaj sayısı:
  • Yeristanbul

Gönderim tarihi: 10 / Ekim / 2007 / Çarşamba - 19:10

vayyy bee
iyi düşünmüşler.. :unsure:

<br />
<br />
Gönderilen Resim<br />
<br />

#3 sawgent

• Administrators
  • 8.342 Mesaj sayısı:
  • YerAkhisar

Gönderim tarihi: 10 / Ekim / 2007 / Çarşamba - 21:35

zaten başka çareleri kalmamıştı.ya dirilteceklerdi yada cesetten bi yere varacaklardı.ama gerçekten müthiş bi kurgu olmuş bir kere daha hayran kaldım.

hangi salak ulen ben şu adamlara bi oyun çekeyim onun açıklamasını da kasede kaydedip yutayım ben öldükten sonra otopsi yaparlarsa öğrenirler diye düşünür ki :) anca işte böyle gişe için kurgu hazırlayan biri düşünür.bide filmden ilham alan biri amerikada bu olaylara girişirmiş amma olur ;D

yalnız kafama takılan bişi var;onca zaman o kaset midenin içinde nasıl sağlam kalmış :unsure:

Site,üye ve modlarla ilgili her türlü soru ve sorunlarınızı özel mesaj ile iletiniz

#4 befega

• Emekli Yönetici
  • 2.528 Mesaj sayısı:
  • Yeristanbul

Gönderim tarihi: 10 / Ekim / 2007 / Çarşamba - 22:06

piskopat diriliomuş snnle bi oyun oynamak istiyorum diyee :)
valla korumalı bişeydedir o bu kadar şey düşünmüşler ki onu düşünmemiş olcaklarını sanmıyorum  :unsure:
ne zaman çıkıcaktı bu yaa october felam yazıo ama buraya gelmeside varr ooo ölme eşeğim ölmee..

<br />
<br />
Gönderilen Resim<br />
<br />

#5 sawgent

• Administrators
  • 8.342 Mesaj sayısı:
  • YerAkhisar

Gönderim tarihi: 10 / Ekim / 2007 / Çarşamba - 22:08

yok ya ben vizyona girdiği ilk hafta Balıkesir de izlemiştim bir öncekini ki İstanbul'a da gelir heralde

ha diyosanız ki ben biz o kadar bile bekleyemeyiz cam mam ben bulurum size :unsure:

#6 Kwolix

• Emekli Yönetici
  • 940 Mesaj sayısı:
  • YerMu�la

Gönderim tarihi: 26 / Ekim / 2007 / Cuma - 19:43

Ohhh ohhhhh 2 saat sonra sinemada izlicez arkadaşlarla...ıkışta gece 12 civarı olcak ev de sinemadan 1.5 km uzakta...Yarın televizyonlarda falan görürseniz testereden çıktıktan sonra yolda kalp krizinden giden birini bilin ki benim...Testere bir korku filmi değil hakiki bir psikopatlık filmi :lol:  İlk testere 1'i evde izlediğimde gece kalktım sobayı bizimki sandım bi tırstım sonradan sobanın ustune kurusun diye giysi astıklarını anladım çok kötüydü...Psikopatlığın sonu yok...5 ve 6 var bayram edicez kesin birinde korkudan ölüp kalcam sizde sevinceksiniz ;)
Nokia 3210|-|SonyEricsson k700i|-|Nokia N78

#7 Kwolix

• Emekli Yönetici
  • 940 Mesaj sayısı:
  • YerMu�la

Gönderim tarihi: 26 / Ekim / 2007 / Cuma - 23:22

Beyler ard arda 2. mesaj ama filmden bişi anlamadık 4 kişidemi anlamaz yaaa?İlk başta otopsi yapılan adam filmin sonunda nasıl yaralı olarak yatakta olmayı beceriyor? Filmin sonunda ne oluyo hiçkimse anlamadı...4 kişi gittik filme çıkışta soruoz anladınmı en sonu diye herkesten Hayır sesleri....Ya bizim çapımız yetmiyo yada film cidden saçmalamış...Kısacası bence kötüydü..Tabi herkesin düşüncesine saygı duyarım....
Nokia 3210|-|SonyEricsson k700i|-|Nokia N78

3 Kullanıcı bu konuyu okuyor

0 üye, 3 ziyaretçi, 0 gizli üye

Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle