IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

• Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle

Android Uygulamaları

Android işletim sistemine sahip cihazlara ait uygulamaların bulunduğu bölüm

Alt Bölümleri

Android için Rehber & Çağrı ve Mesaj (Contact & Call & SMS) Uygulamaları

Android işletim sistemli cihazlar için Rehber & Çağrı ve Mesaj (Contact & Call & SMS) Uygulamaları

• 1.812 Konu
  • 97 Yanıt
Fotoğraf

Android için Antivirüs & Güvenlik (Antivirus & Security Apps) Uygulamaları

Android işletim sistemli cihazlar için Antivirüs & Güvenlik (Antivirus & Security Apps) Uygulamaları

• 928 Konu
  • 39 Yanıt
Fotoğraf

Android için Sistem Yönetim (System Apps) Uygulamaları

Android işletim sistemli cihazlar için Sistem Yönetim (System Apps) Uygulamaları

• 27.530 Konu
  • 200 Yanıt
Fotoğraf

Android için Müzik & Video Düzenleyicisi ve Oynatıcısı Uygulamaları

Android işletim sistemli cihazlar için Müzik & Video Düzenleyicisi ve Oynatıcısı Uygulamaları

• 1.785 Konu
  • 116 Yanıt
Fotoğraf

Android için İnternet & Wi-Fi & 3G/EDGE & Gprs & Browser & Sosyal Ağ Uygulamaları

Android işetim sistemli cihazlar için İnternet uygulamaları Wi-Fi 3G/EDGE bağlantı uygulamaları Facebook Twitter vb. gibi sosyal ağ uygulamaları

• 9.645 Konu
  • 171 Yanıt
Fotoğraf

Android için Kamera & Video & Fotoğraf (Camera Video Photo Apps) Uygulamaları

Android işletim sistemli cihazlar için Kamera & Video & Fotoğraf (Camera Video Photo Apps) Uygulamaları

• 2.225 Konu
  • 92 Yanıt
Fotoğraf

Android için Ana Menü & Widget & Ekran Koruyucular (Home Screen Widgets Screen Saver Apps)

Android işletim sistemli cihazlar için Ana Menü & Widget & Ekran Koruyucular (Home Screen Widgets Screen Saver Apps)

• 4.552 Konu
  • 80 Yanıt
Fotoğraf

Android için Saat & Takvim & Ajanda & Ofis & E-Book Reader (Time Clock Calendar Office Apps) Uygulamaları

Android işletim sistemli cihazlar için Saat & Takvim & Ajanda & Ofis & E-Book Reader (Time Clock Calendar Office Apps) Uygulamaları

• 3.558 Konu
  • 99 Yanıt
Fotoğraf

Android için Bluetooth & Kızılötesi Bağlantı Uygulamaları

Android işletim sistemli cihazlar için Bluetooth & Kızılötesi Bağlantı Uygulamaları

• 91 Konu
  • 74 Yanıt
Fotoğraf

Android için GPS & Navigasyon ve Sensör Uygulamaları

Android işletim sistemli cihazlar için GPS & Navigasyon ve Sensör Uygulamaları

• 1.996 Konu
  • 614 Yanıt
Fotoğraf

Diğer Android Uygulamaları

Kategorilerde yer almayan diğer android uygulamaları yer almaktadır

• 14.523 Konu
  • 144 Yanıt