IPB Style© Fisana

İçeriğe atla

  • Facebook ile giriş yap Twitter ile giriş yap OpenID ile giriş yap Windows Live ile giriş yap Log In with Google      Giriş Yap   
  • Kayıt Olun

   

Android Uygulamaları iPhone & iPad Uygulamaları Teknoloji Haberleri Android Oyunları Link Ekle Link Ekle

Duyuru: MobilGirl olmak isteyen bayan arkadaşlar


Posted by siirlerefendisi


    Administrator

  • Administrators
  • 9.282 Mesaj sayısı:
  • YerKonya
Merhaba arkadaşlar

Bayan olup sitemize üye olanlar MobilGirl olmak istiyorsanız birgul_35 nickli bayan adminimize özel mesaj göndermeniz kafiidir. Sizlere özel Vip Ekitap bölümümüzü görmeniz için MobilGirl olmanız gerekmektedir. Sitemize üye olupta mobilgirl olmayan arkadaşlar birgul_35 nickli bayan adminimizin kullanıcı adına tıklayıp ÖM yazan kutucuğa tıklasın özel mesaj atsın grubunuz değiştirilecektir. Grubunuz değiştikten sonra siteye yeniden çıkış yapıp giriş yaptığınızda aktif olacaktır.

Daha önceden MobilGirl işlemlerini ben yapıyordum ama artık bu işlemleri admin olarak görevlendirdiğimiz birgul_35 nickli arkadaşımız ilgilenecek. Sadece grup değiştirmek için değil Bayanlarla ilgili bölümlerle ve VIP Ekitap bölümüyle ilgili tüm sorularınızı sorunlarınızı birgul_35 ve Lady Galadriel nickli yönetici arkadaşlara gönderiniz. Bu bölümlere hiç bakmadığım ve ilgilenmediğim için sorularınızı sorunlarınızı ancak bu arkadaşlarla çözebilirsiniz.
Google Sitemap Generator
Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle Link Ekle